Wszystko o buxach – poradniki, najlepsze i wypłacalne buxy.
11lip

Krok 1 – Zaczynamy!

Witaj! Skoro tu trafiłeś to na pewno chcesz się nauczyć, jak zarabiać w internecie. Poświęć mi kilka minut, a pokaże Ci jak się do tego zabrać. Ten prosty kurs składa się z trzech kroków. Jest trochę (może nawet bardzo) długi, ale jeżeli go dokładnie przeczytasz i wypełnisz to będziesz mógł bezproblemowo wejść w świat internetowego zarabiania. Zacznijmy więc od słowa wstępu. O zarabianiu w sieci krąży wiele lepszych lub gorszych opinii – widziałeś pewnie nie raz migające banery „Zarób 500$ dziennie poświęcając na to pół godziny”. Spotkałeś też może ludzi, którzy uważają, że w internecie nie można zarobić, lub twierdzą, że trzeba zarabiać 2 miesiące na gumę do żucia. Niejeden również uważa, że zarabianie w internecie to zabawa dla zdesperowanych nastolatków.  Kto więc ma rację? Ani banery, ani pesymistycznie nastawieni internauci. Prawda jest taka, że kokosów na tym nie zarobisz (a nawet jeśli, to niezbyt szybko), ale dorobić sobie kilka(dziesiąt) złotych miesięcznie można. Nie wierzysz? Chcesz dowodów? Proszę bardzo. Tutaj przykładowy dowód jednego z gigantów w branży:

Wypłata z Neobux'a.

Tak, dobrze widzisz – 5000$ za klikanie reklam! Oczywiście nie zarobisz tego w 3 dni, ale jeżeli zdobędziesz potrzebne doświadczenie i wiedzę, to kiedyś osiągniesz coś takiego.

Teraz, kiedy masz już pewność i jesteś zmotywowany do działania, przejdźmy do rzeczy. Na blogu umieściłem wiele wpisów o buxach i surfbarach. Czytasz właśnie pierwszą część serii poradników, które pomogą Ci rozpocząć Twój własny internetowy biznes (fajnie brzmi, nie?).

Zacznijmy od najłatwiejszej i najskuteczniejszej formy zarabiania w internecie, jaką są buxy. Buxy to programy, które płacą nam za oglądanie reklam. Co znaczy oglądanie reklam? Znaczy to tyle, że odpalamy w oknie naszej przeglądarki jakąś stronkę i jest ona wyświetlona w tym oknie przez określony czas. Ile? Zazwyczaj 30 sekund, choć czasami mniej, czasami więcej. Nigdy jednak nie spotkałem się z reklamą wymagającą wyświetlania dłuższego niż 1 min, więc nie obawiaj się, że będziesz na coś patrzył przez pół dnia.

Chcesz zobaczyć to w praktyce? Potrzebne Ci będą konta w bankach internetowych do otrzymywania płatności. Przygotowałem poradniki, które opisują rejestracje w dwóch najpopularniejszych bankach – PayPal i AlertPay.

Rejestracja w Neobux

Jeśli zarejestrowałeś się w wyżej wymienionych bankach, to możemy przejść do rejestracji w najpewniejszym i najpopularniejszym buxie – Neobuxie. Kliknij w poniższy baner, przeniesie Cię on na stronę buxa:

Neobux

Przygotowałem kilka screenów, które pomogą Ci zarejestrować się w buxie.

1. Kliknij w przycisk „Register”:

Rejestracja w Neobux.

2. Wypełnij formularz rejestracyjny według poniższego wzoru:

Rejestracja w Neobux.

3. Teraz zostaniesz poproszony o potwierdzenie Twojego adresu Email. Zobaczysz taki formularz:

Rejestracja w Neobux.

4. Otrzymasz maila od Neobux’a, w którym znajdziesz Twój kod aktywacyjny – skopiuj go:

Rejestracja w Neobux.

5. Teraz powróć do strony Neobux’a i potwierdź swoje konto Email według wzoru:

Rejestracja w Neobux.

Konto zostało założone i potwierdzone. Teraz zobaczysz taką stronę, jak na screenie poniżej. Kliknij przycisk „Login now”, przeniesie Cię on do strony logowania:

Rejestracja w Neobux.

Logowanie w Neobux

Teraz krótki poradnik logowania

1. Wypełnij formularz logowania danymi, które podałeś przy rejestracji:

Logowanie w Neobux.

2. Poczekaj chwilkę, zostaniesz przekierowany na stronę Neobux’a:

Logowanie w Neobux.

3. Teraz kliknij przycisk „your account”, przeniesie Cię on do Twojego konta.

Logowanie w Neobux.

4. Mniej więcej tak powinno wyglądać Twoje konto:

Logowanie w Neobux.

Masz już wszystko co jest potrzebne, aby zacząć zarabiać w internecie. Jeżeli wszystko działa jak należy, możesz przejść do drugiej części poradnika – zarabiaj z buxami!

Masz jakieś pytania, wątpliwości? Zapytaj użytkowników na czacie, lub wyślij wiadomość bezpośrednio do mnie przez dział „Kontakt”.

Komentowanie wyłączone.