Wszystko o buxach – poradniki, najlepsze i wypłacalne buxy.
21cze

Krok 3 – Zarabiaj z surfbarami!

Kolejną ciekawą techniką zarobku są surfbary. Surfbar to mały program, który wyświetla na Twoim monitorze reklamy. Tylko wyświetla, nie musisz na nie klikać ani ich oglądać.  Jedyny wymóg jest taki, że surfbar musi być uruchomiony, nic więcej. Zarabianie więc jest banalnie proste, ale zyski niższe niż na buxach… Jeśli poświęcisz mi kilka minut, to pokażę Ci jak zacząć zarabianie z surfbarami. Przygotowałem poradnik, który pokaże Ci jak krok po kroku zarejestrować się w programie. Zrobiłem także screeny. We wpisie umieściłem je w postaci miniaturek, jeżeli chcesz zobaczyć obrazek w pełnych wymiarach, to kliknij na pomniejszoną wersję.

Rejestracja i instalacja surfbara 20dollars2surf

1. Kliknij w poniższy banner:

Zapisz się do 20dollars2surf teraz!

2. Po kliknięciu zostaniesz przeniesiony na stronę główną, zobaczysz tam formularz rejestracji, a dokładniej będziesz musiał podać tylko swój adres Email.

Rejestracja w 20dollars2surf.3.  Otrzymasz teraz komunikat, że na Twój adres Email została wysłana wiadomość zawierająca hasło.

Rejestracja w 20dollars2surf.

4. Zajrzyj do swojej skrzynki odbiorczej, powinna tam być wiadomość, której nadawcą jest Matthew. Przeczytaj ją, zawiera ona hasło do Twojego konta. Oprócz hasła, otrzymasz także link do konta (pierwszy) i do strony, z której pobierzesz surfbar, kliknij więc drugi link.

Rejestracja w 20dollars2surf. 5. Zostaniesz teraz przeniesiony do strony, z której pobierzesz surfbar, kliknij w link zaznaczony na screenie na zielono.

Rejestracja w 20dollars2surf.6. Zapisz plik instalacyjny na dysku komputera, następnie zainstaluj surfbar tak, jak każdy inny program.

Opis opcji w menu

Po poprawnej instalacji na pulpicie powinien się ukazać niewielki banner.

Surfbar

Terazopiszę przyciski, które na powyższym obrazku oznaczyłem numerami. Przycisk numer 1 przenosi Cię do Twojego konta (za chwilę dokładnie opiszę konto). Po kliknięciu i przytrzymaniu przycisku numer 2 możesz przenieść surfbar w dowolne miejsce na pulpicie. Przycisk 3 wyłącza program.

Teraz trochę o koncie. Jak wspomniałem wyżej po kliknięciu przycisku 1 przechodzimy do konta. Skupmy się na zakładkach w menu po lewej stronie.

Menu 20dollars2surf.W gry „Bingo surf” i „Koło fortuny” możesz grać dopiero po zakupieniu SurfPassów, więc w płatne opcje nie będę się zagłębiał.

Następnie jest konkurs na SP – Super Polecającego. W tym konkursie biorą udział Ci, którzy zdobyli najwięcej refów. Do wygrania są pieniądze, SurfPassy i bonusy punktowe, więc jest o co walczyć :razz: Twoim zadaniem jest zdobywanie refów.

Dalej widzimy zakładkę z bonusami.  Pierwszy jest „Bonus za kliki” – po wejściu w to menu zarabiamy dodatkowe punkty klikając w reklamy (tak, jak na buxach).  Następnie „Bonus za surf”  – znajduje się tu informacja, że jeżeli zobaczymy taki obrazek na naszym surfbarze, to możemy dostać od 1 do 1000 dodatkowych punktów! Wystarczy uważnie obserwować surfbar i kliknąć obrazek, kiedy tylko się pojawi. Opcji „Cash bonus” jeszcze nie rozgryzłem.

Następnie „Poleceni”.Pierwsze dwie zakładki („Sponsor VIP” i „Super polecający”) to opcje płatne, nie będę ich dokładnie opisywał. Dalej zakładka „Poleć znajomym” – tutaj możemy wpisać adresy email naszych znajomych, aby wysłać im zaproszenia do programu. Kolejna zakładka to „Linki i banery” – znajduje się tu twój link polecający i banery. W zakładce „Moi poleceni” znajdziesz spis osób, które zaprosiłeś.

20dollars2surf oferuje dziesięciopoziomy system poleconych. Co to oznacza? Otrzymujesz punkty nie tylko za swoich refów, ale także za refów swoich refów aż do dziesiątego „pokolenia”.

Teraz „Konto”.  W zakładce „Przeinstaluj banner” znajduje się link do pobrania surfbara – jeżeli chcesz pobrać ponownie program, to właśnie tutaj powinieneś zajrzeć. W zakładce „Edytuj konto” możesz ustawić kilka opcji dotyczących Twojego konta, takich jak hasło i adres email.

Ostatnia zakładka to „Reklamy” – tutaj możemy zakupić reklamę, która będzie wyświetlana na surfbarze.

Krótki spis opcji zarabiania w 20dollars2surf:

1. Wyświetlanie banera (włączamy program, nie robimy nic)

2. Klikamy w linki bonusowe w zakładce „Bonus za kliki”

3. Zdobywamy poleconych

Podsumowanie

W tym poradniku dowiedziałeś się:

  • czym są surfbary
  • jak się zarejestrować w takim programie
  • jak zarabiać z surfbarami

Nie pozostaje teraz nic innego jak odpalić baner, szukać refów i zarabiać. Życzę wysokich zysków.

Masz jakieś pytania, wątpliwości? Zapytaj użytkowników na czacie, lub wyślij wiadomość bezpośrednio do mnie przez dział „Kontakt”.

Komentowanie wyłączone.