Wszystko o buxach – poradniki, najlepsze i wypłacalne buxy.
14lip

Krok 2 – Zarabiaj z buxami!

W pierwszej części poradnika nauczyłeś się jak założyć konto na Neobux’ie. Druga część poradnika pokaże Ci, jak zacząć zarabiać na tym buxie. Zaloguj się więc na swoje konto w Neobuxie. Przygotowałem poradnik składający się z kilku screenów, w którym nauczysz się zarabiać.

Zarabianie w buxach przez klikanie reklam

1. Po zalogowaniu na konto w Neobuxie przejdź do sekcji „View advertisements”:

Klikanie reklam w Neobuxie.

2. Następnie kliknij na tytuł jednej z dostępnych reklam.

Klikanie reklam w Neobuxie.

3. Kliknij czerwoną kropkę [Po co ta kropka? Jest to zabezpieczenie przed robotami, które klikałyby z automatu. Kropka za każdym razem pojawia się w innym miejscu, więc musi ją kliknąć człowiek]

Klikanie reklam w Neobuxie.

4. W nowym oknie przeglądarki otworzy się reklama. Zwróć uwagę na napis „Waiting for the advertisement to load…” oznacza on, że reklama jest w trakcie ładowania:

Klikanie reklam w Neobuxie.

5. Po załadowaniu się reklamy zobaczysz powoli napełniający się żółty pasek. Jest to pasek postępu. Poczekaj, aż całkiem się wypełni:

Logowanie w Neobux.

6. Po napełnieniu się paska zobaczysz napis „Advertisement validated”. Oznacza on, że pieniądze za reklamę zostały dodane do Twojego konta:

Klikanie reklam w Neobuxie.

Zarobiłeś właśnie swojego pierwszego centa w internecie. Do kliknięcia masz jeszcze 3 reklamy, co razem z pierwszą daje Ci 4 centy.

Reklamy resetują się co 24h.


Ile zarobisz w miesiąc?  
30 (dni w miesiącu) * 4 (centy dziennie) = 1,20$   Załóżmy, że dolar kosztuje 3 zł. 1,20$ = 3,60zł  
Więc… malutko. Przejdźmy do bardziej dochodowej części zarabiania na buxach.

Zarabianie przez zbieranie refów

Pewnie zastanawiasz się teraz kim jest ref, i jak go zebrać. Ref (ang. referral) to po polsku polecony, osoba, która zarejestrowała się w buxie z Twojego polecenia. Dlaczego warto zbierać refów? Bo otrzymujemy udział w ich zarobkach, dostajemy jakiś procent pieniędzy za ich kliki.

UWAGA: Poleconych na Neobuxie można zbierać po wykonanych 100 klikach i 30 dniach od zarejestrowania w buxie. Jeżeli znajdziesz refa wcześniej, to nie będziesz otrzymywał kasy za jego kliki. W innych buxach nie ma takiego ograniczenia, możesz zbierać poleconych zaraz po rejestracji.

Załóżmy, że spełniłeś warunki podane w ramce powyżej. Jak polecić buxa? Zaloguj się na swoje konto i wejdź w zakładkę „Banners”:

Bannery w Neobux.

Teraz zobaczysz okno z wszystkimi dostępnymi opcjami i kodami banerów. Czym są banery? Są to obrazki, którymi będziesz się reklamował. Po kliknięciu w baner klikający zostaje przeniesiony na stronę buxa i po rejestracji będzie Twoim refem:

Bannery w Neobux.

Teraz krótki opis funkcji zaznaczonych na screenie cyferkami. Po kliknięciu tekstu oznaczonego cyfrą 1 będziesz miał możliwość wybrania innego banera (innego pod względem kolorystycznym, lub o innych wymiarach, funkcja będzie zawsze ta sama). Przy napisie „Show my username as:” (cyfra 2) masz możliwość ukrycia swojego nicku (jeżeli z jakiegoś powodu chcesz to zrobić). Przy cyferce 3 jest możliwość dodania do banera dodatkowych informacji, takich jak ilość pieniędzy wypłaconych przez Neobuxa, lub ilość pieniędzy, które zarobiłeś Ty. Przy cyfrze 4 znajdziesz Twój własny link polecający (tzw. reflink). Jeżeli ktoś wejdzie na stronę Neobuxa korzystając z tego linka zostanie Twoim poleconym i będziesz miał udział w jego zarobkach. Przy cyferce 5 jest link do obrazka. Obok literki 6 znajdziesz gotowy kod banera do wklejenia na stronę www. Przy literach 6 i 7 znajdziesz kody do wklejenia na fora internetowe. Teraz już chyba wiesz wszystko o polecaniu buxów.
Ile zarobisz teraz?
Załóżmy, że zdobyłeś 10 aktywnych poleconych i przeliczmy Twój dzienny zarobek.
4c (za Twoje kliki)+ 10(refów) * 2c(od każdego refa połowa zarobków)= 24c dzienie  
Teraz na miesiąc 24c * 30 =7,20$ . Co daje 7,20$ = 21,6 zł .
Czyli masz 20 zł za poświęcenie 2 minut dziennie na kliknięcie reklam. To założenie, że masz 10 refów. A możesz ich mieć więcej (zależnie od buxa, oczywiście). Wtedy też zaczynają się prawdziwe zarobki. Na koniec mała uwaga: jeżeli Ty nie klikasz reklam, to nie dostaniesz kasy za kliki refów. Pamiętaj o tym. Regularność to podstawa.

Kiedy dostane moje pieniądze?

Wypłatę z Neobuxa możesz zlecić, kiedy na koncie będziesz miał 2 dolary. Uaktywni się wtedy przycisk „your payment”. Kiedy na niego klikniesz, pieniądze natychmiastowo wylądują na Twoim koncie w banku internetowym.

Zapisz się do kilku buxów!

W powyższym przykładzie zarobiłeś 20 zł z Neobuxa mając 10 refów. A pomyśl, że zapisałeś się w 5 buxach. Wtedy zarabiasz 20zł * 5 = 100 zł! Chcesz zobaczyć gdzie warto się zarejestrować? Odwiedź Ranking bux i dołącz do wypłacalnych firm.

Podsumowanie

To już chyba wszystko, co jest Ci potrzebne w zarabianiu przy pomocy buxów. W dwóch wisach nauczyłeś się jak klikać reklamy i zdobywać refów na przykładzie Neobuxa. Więc klikaj aktywnie i znajduj poleconych, aż zobaczysz efekty. Mam jednak jeszcze coś ciekawego dla Ciebie – surfbary. Przeczytaj poradnik o surfbarach, spodoba Ci się.

Masz jakieś pytania, wątpliwości? Zapytaj użytkowników na czacie, lub wyślij wiadomość bezpośrednio do mnie przez dział „Kontakt”.

Komentowanie wyłączone.