Wszystko o buxach – poradniki, najlepsze i wypłacalne buxy.
11lip

Rejestracja w PayPal – poradnik

PayPal jest jednym z najpopularniejszych banków internetowych na świecie. Pozwala on swoim użytkownikom na natychmiastowe przelewy, a rejestracja w nim zajmuje kilka minut. Jest także prosty w obsłudze (cały interfejs jest w języku polskim), chyba każdy sobie z nim poradzi.  Te wszystkie atuty sprawiły, że z PayPal’a korzysta większość firm oferujących zarabianie w internecie. Jak wyżej wspomniałem rejestracja jest prosta, ale mimo to zrobiłem ten poradnik, który pozwoli Ci w kilka minut przygotować konto do otrzymywania płatności z buxów i surfbarów.

Rejestracja w PayPal

1. Wejdź na stronę PayPal i kliknij przycisk „Załóż konto”.

Rejestracja w PayPal.

2. Poczekaj chwilkę, zostaniesz przekierowany do formularza rejestracji.

Rejestracja w PayPal.

3. Teraz będziesz musiał wybrać typ konta jakie chcesz założyć, na początek wystarczy Konto osobiste.

Rejestracja w PayPal.

4. Wypełnij formularz, wszystko jest w języku polskim, ale screena też zrobiłem :mrgreen: Adres Email, który tu podasz będzie identyfikatorem (adresem) Twojego konta.

Rejestracja w PayPal.

5. Następnie zostaną Ci zaproponowane opcje zasilenia konta, ale Ty chcesz zarabiać, a nie wydawać, więc przejdź do konta :lol:

Rejestracja w PayPal.

6. Wszystko gotowe. Twoje konto będzie wyglądać tak, jak na screenie poniżej.

image

Teraz pozostaje już tylko potwierdzić adres Email.

1. Odwiedź swoja skrzynkę Email, powinna być tam już wiadomość od PayPal. W mailu znajdziesz przycisk „Uaktywnij”.

Potwierdzenie konta PayPal

2. Zostaniesz przekierowany na stronę PayPal. W celu potwierdzenia będziesz musiał wpisać hasło podane przy rejestracji.

Potwierdzenie konta PayPal

I jeszcze ostatnia sprawa. Przy pierwszym logowaniu będziesz musiał wybrać pytania zabezpieczające Twoje konto. Gdybyś zapomniał hasła, będziesz musiał udzielić odpowiedzi.

Pytania zabezpieczające w PayPal.

To już wszystko. Masz gotowe konto, na które będziesz odbierał zarobione pieniądze. Potem możesz zrobić z nimi co zechcesz. Wiele sklepów internetowych oferuje zakupy przez system PayPal. Pieniądze będziesz mógł także przesłać do jednego z polskich banków ;)

Masz jakieś pytania, wątpliwości? Zapytaj użytkowników na czacie, lub wyślij wiadomość bezpośrednio do mnie przez dział „Kontakt”.

Komentowanie wyłączone.