Wszystko o buxach – poradniki, najlepsze i wypłacalne buxy.
16paź

Inwestycja w buxy

Inwestycja w buxy – dobry, czy zły pomysł?

Postanowiłem dziś poruszyć ważny temat inwestycji w buxy. Wielu pyta czy warto. Nie można jednak dać jednoznacznej odpowiedzi na to trudne pytanie. Żeby inwestować w buxy trzeba mieć spore wyczucie na tym szybko zmieniającym się rynku – codziennie kilka buxów pada i rodzą się nowe. Jeśli inwestować, to tylko w takie buxy, które działają już od jakiegoś czasu, bo wtedy jest bezpieczniej. Inwestycja w jakiegoś świeżego, ale dobrze zapowiadającego się buxa może przynieść spore pieniądze, a także obrócić się przeciwko nam – czasami będzie to strzał w dziesiątkę (jeśli dany bux będzie się rozwijał), a czasami strzał w kolano i utopienie pieniędzy w błocie, bo niektóre buxy powstają tylko po to, żeby wyssać z użytkowników jak najwięcej pieniędzy zachęcając ich rzekomo opłacalnymi promocjami, a następnie zniknąć w otchłani internetu. Tak więc –  jeżeli chcesz inwestować w buxy, to rób to mądrze ;)

Jedna odpowiedź do wpisu “Inwestycja w buxy”

 1. Łukasz pisze:

  Siema, tylko tyle od admina? Rób to mądrze ;)

  Jak dla mnie buxy to takie hyipy w które można inwostować poprzez paypal (i tutaj się zastanawiam czy i jezeli to kiedy bedzie koniec pp dla buxow, tj. kiedys koniec moneybookers dla get paid to read).

  Czyli dobra rada dla nowych w biznesie. Zrobic dochodzenie w sprawie danego buxa, jezeli wyda sie dosc zaufany to inwestowac. Jak znajdzie sie taki bux, gdzie reklamy sa tanie jak barszcz to kupowac i nie inwestowac, chociaz z tym tez jest roznie. Ostatnoi kupilem reklame 50K wyswietlen banera za $2 i zero odzewu…

  Mimo wszystko…
  …. duzych zyskow i jak najmniej strat zycze!!!

  Pozdrawiam, Łukasz